Empatia, wrażliwość i energia Agata’s Way

Kiedyś czułam, że moja empatia i wrażliwość są moją słabością. ?

Przyznam się, że nie lubiłam tego zestawu. Wkurzał mnie mocno.? Odkąd jednak zrozumiałam swój naturalny styl myślenia FRISⓇ podczas programu certyfikacyjnego, tłumaczę teraz moim klientom podobnym do mnie, że to jest właśnie nasza mocna strona. To nasza supermoc. ?To dzięki niej możemy lepiej się wsłuchać w potrzeby drugiego człowieka i zobaczyć coś więcej niż tylko to, co słyszymy. To my przecież potrafimy zbudować szybko serdeczną atmosferę zaufania i dać uważność na jaką zasługuje każdy człowiek. I to my wreszcie umiemy dopasować się do drugiej osoby, aby dać jej optymalną przestrzeń do rozwoju.

?‍♀️ Kiedy zaczęłam wypytywać moich stałych Klientów, co mnie wyróżnia na rynku i za co mnie cenią, to usłyszałam powtarzające się zadziwiająco za każdym razem te same lub podobne określenia: ogromna empatia – człowiek z serduchem na dłoni, niesamowita energia, która inspiruje i uskrzydla, indywidualne i kreatywne podejście, zaangażowanie, elastyczność, profesjonalizm. ?

? I tak postanowiłam świadomie budować biznes, wydobywając swój potencjał. Zaczynało mi się wszystko ładnie łączyć w całość.
Zrozumiałam, że to dzięki mojej empatii, zrozumieniu, wyczuciu drugiego człowieka nigdy nie musiałam narzekać na brak lojalnych Klientów, którzy nierzadko stawali się moimi dobrymi znajomymi a czasami przyjaciółmi.

Stąd chyba nie muszę dopowiadać, że NOWE logo jest tu nieprzypadkowe:

?Z empatią, sercem i uwagą chcę towarzyszyć Tobie na drodze do Twojego rozwoju, korzystając ze swojego unikalnego sposobu, czyli Agata’s Way ?
? ?‍♀️ Agata’s Way będzie piękną, klimatyczną, przyjazną i inspiracyjną przestrzenią, wspierającą edukację, rozwój i zmianę. To będzie, a właściwie już jest miejsce spotkań coachingowych, mastermindowych, kursów online i grup wsparcia.
Jak Wam się podoba???

Dbajcie o siebie,
A.

PS Inspiratorka jest częścią projektu Agata’s Way

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top