Empatia, wrażliwość i energia Agata’s Way

Kiedyś czułam, że moja empatia i wrażliwość są moją słabością. 🤨

Przyznam się, że nie lubiłam tego zestawu. Wkurzał mnie mocno.😠 Odkąd jednak zrozumiałam swój naturalny styl myślenia FRISⓇ podczas programu certyfikacyjnego, tłumaczę teraz moim klientom podobnym do mnie, że to jest właśnie nasza mocna strona. To nasza supermoc. 💪To dzięki niej możemy lepiej się wsłuchać w potrzeby drugiego człowieka i zobaczyć coś więcej niż tylko to, co słyszymy. To my przecież potrafimy zbudować szybko serdeczną atmosferę zaufania i dać uważność na jaką zasługuje każdy człowiek. I to my wreszcie umiemy dopasować się do drugiej osoby, aby dać jej optymalną przestrzeń do rozwoju.

🤷‍♀️ Kiedy zaczęłam wypytywać moich stałych Klientów, co mnie wyróżnia na rynku i za co mnie cenią, to usłyszałam powtarzające się zadziwiająco za każdym razem te same lub podobne określenia: ogromna empatia – człowiek z serduchem na dłoni, niesamowita energia, która inspiruje i uskrzydla, indywidualne i kreatywne podejście, zaangażowanie, elastyczność, profesjonalizm. 🥰

💜 I tak postanowiłam świadomie budować biznes, wydobywając swój potencjał. Zaczynało mi się wszystko ładnie łączyć w całość.
Zrozumiałam, że to dzięki mojej empatii, zrozumieniu, wyczuciu drugiego człowieka nigdy nie musiałam narzekać na brak lojalnych Klientów, którzy nierzadko stawali się moimi dobrymi znajomymi a czasami przyjaciółmi.

Stąd chyba nie muszę dopowiadać, że NOWE logo jest tu nieprzypadkowe:

💜Z empatią, sercem i uwagą chcę towarzyszyć Tobie na drodze do Twojego rozwoju, korzystając ze swojego unikalnego sposobu, czyli Agata’s Way 🙂
🙋 💁‍♀️ Agata’s Way będzie piękną, klimatyczną, przyjazną i inspiracyjną przestrzenią, wspierającą edukację, rozwój i zmianę. To będzie, a właściwie już jest miejsce spotkań coachingowych, mastermindowych, kursów online i grup wsparcia.
Jak Wam się podoba???

Dbajcie o siebie,
A.

PS Inspiratorka jest częścią projektu Agata’s Way

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top