Czy jesteś nawigatorem swojego życia?

Droga rozwoju nigdy się nie kończy, ale to właśnie dzięki pracy nad nią wiemy, dokąd iść.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy nagle dostrzegasz, że wszystkie kropki w Twoim życiu pomału zaczynają się łączyć w jedną linię. Ta linia jest symbolem Twojej niekończącej się, ekscytującej podróży z celem. Podróży, która nie jest bezmyślną wędrówką i realizacją czyichś planów. Bo to jest Twoja podróż i Twój cel. Tylko od Ciebie zależy, dokąd pójdziesz i którą drogę obierzesz dla siebie.
Kropki, tworzące pas na Twojej drodze to Twoje wszystkie dotychczasowe doświadczenia i wydarzenia, w których brałaś/brałeś udział.
Z jakiegoś powodu przydarzyły się one właśnie Tobie. Jeśli przyjrzysz się nim krytycznie i je docenisz, zobaczysz, że stanowią dla Ciebie swoisty drogowskaz do Twojej destynacji.

Patrząc dzisiaj po raz setny na swoje nowe logo i słysząc skojarzenia na jego temat od innych osób, zobaczyłam coś więcej niż tylko obiecującą niekończącą się drogę rozwojową.
Ogrom pracy nad sobą, nad wizją, nad spójnością, nad swoimi zasobami i marzeniami zaczyna klarować się i przeistaczać w jedną spójną linię na drodze. Dokąd mnie ostatecznie ta linia-pas zaprowadzi? Tego wiedzieć nie mogę. Wiem, za to, że czeka mnie mnóstwo zakrętów, przeszkód i upadków w trakcie tej wędrówki, ale to ja będę zmieniać w razie potrzeby trasę i wyznaczać nowy kierunek.

A Ty jakim jesteś nawigatorem swojej życiowej drogi?
A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top